Kiedy minie ból ramion?

Witam Od 2 tygodni czuje bardzo zmeczone rece triceps przedramie wystepowały rownież bóle łokcia ktore mineły.Pracuje fizycznie do tego zapisałem sie na silownie po 3 tyg chodzenia wlasnie pojawil sie bol, Dodam iz najbardziej odczuwalny jest w dni wolne od pracy gdy łokcie sa w całkowitym spoczynku czuje mrowienie przewaznie z rana jak leze dluzej w lozku Mrowienie lokci oraz przedramienia Jezeli to przeciazenie pytanie brzmi ile czasu dac swoim ramionom.Bol czuje z tylu tricepsa tuz nad łokciem.Dziekuje pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal konieczna jest wizyta u ortopedy i ogólna ocena.