Kiedy minie ten ból głowy?

Witam, mam ogromny problem. 2.06 mialam wykonana punkcje ledzwiowa, lezalam ok 13h (tak mi kazano). Dzis mija 11dzien, a ja dalej nie moge dojsc do siebie. Od 3.06 wieczora dostalam takiego bólu glowy, ze nie jestem w stanie wytrzymac go w pozycji pionowej. Caly czas musze leżeć, bo gdy podnosze głowę bol z czasem coraz bardziej sie nasila od karku przez potylice do skroni. Dodam ze cierpię na migrene od kilkunastu lat, ale takiej migreny w zyciu nie mialam. Bylam u lekarza, nic nie pomogl

a co w badaniach? - EEG, NMR głowy? Ma Pani najprawdopodobniej zespół popunkcyjny, kiedyś stosowano w takich przypadkach kroplówkę niemiecką