Kiedy mogą pojawić się efekty na brzuchu po wszczepieniu nici kolagenowych?

Wszyto mi nici kolagenowe 3 MSC temu lecz efektów brak. Nici zostały wszyte na brzuchu z powodu kolosalnych rozstępów. Było ich około 110. Zapłaciłam 3300 lecz efektów nie ma żadnych. Czy efekty mogą przyjść z czasem, czy mogę zabieg reklamować? Jakie są prawa konsumenta jeśli chodzi o zabieg ? Co powinna zrobić specjalistka? Dodam że efektów nie widzę tylko ja lecz moje otoczenie (mąż, teściowa, przyjaciółka) również nie dostrzega zmian. Pani w gabinecie na podstawie zdjęć obiecała mi super efekty lecz to nie nastąpiło. Nie bierze lecz odpowiedzialności za ich braku. Tłumaczy też że zabieg zrobiła po kosztach (nie prosiłam o zniszke lecz o efekty i pomoc). Proszę o podpowiedź co powinnam zrobic. Pozdrawiam Elżbieta.

Zwykle po 3miesiacach po zabiegu powinny być widoczne efekty. W takiej sytuacji najlepiej porównać zdjęcia przed zabiegiem i aktualne po tym czasie.
I omówić je z lekarzem który zabieg wykonał. Takie zabiegi mogą wykonywać tylko lekarze.
pozdrawiam
Katarzyna Mudel