Kiedy mogę iść na usg, żeby się upewnić, że serce płodu bije?

Witam, moja czwartkowa Beta hcg wynosi 320 mlU/ml. Ostatnia miesiaczke mialam 2.11.2014r. Mam zdiagnozowane PCO i niepłodność wtórną. W maju miałam ciążę obumarłą. Kiedy mogę iść na usg, żeby się upewnić, że serduszko bije? Dziękuję. A.

Witam. Ciąża powinna byc już widoczna w badaniu usg w związku z czym proszę udać się do ginekologa możliwe jak najszybciej. Pozdrawiam.