Kiedy mogę liczyć na pierwszy dzień okresu?

Witam mam regularne cykle 27-28 dni jednak kilka dni przed miesiaczka mam plamienia. W tym cyklu jest inaczej poniewaz pojawily sie juz w 19 dniu i trwaja juz ponad tydzien. W 25 dniu oprocz brazowych plamien pojawila sie krew podczas podcierania, dzis jest 29 dzien i ta krew caly czas jest ale jedynie zostaje na papierze. Dodam ze od 4 cykli staramy sie z mezem o dziecko. Prosze o odpowiedz co to oznacza. ??? I od kiedy bede miala liczyc pierwszy dziec okresu? Czy juz od 25 dnia?? Czy az jak przyjdzie taki jak zwykle ? Ps: u gin bylam w zeszlym miesiacy nie widzial nic niepokojacego. Od 3 cykli przyjmuje costangusa. Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Początek cyklu należy liczyć od pierwszego dnia krwawienia miesięcznego.