Kiedy mogę napić się alkoholu po odstawieniu leków?

Witam! Mam pytanie. Kiedy moge napić się alkoholu po odstawieniu leków. Brałam przez rok Lexotan 3mg. Na cały dzień jedną tabletkę. Przestałam brać tydzień temu, odstawiłam całkowicie bo juz zeszłam z tych leków a przez ostatnie 2 tygodnie brałam 1,5mg na dzień. Kiedy mogłabym sie napić np 2 piw?

Ale tu uwaga benzo i alkohol maja czesciowo podobne punkty uchwytu. Łatwo wpaść z jednego nałogu w drugi.