Kiedy mogę pić alkohol i przedłużyć rzęsy po mikrosoczewkowej korekcji wzroku?

Jestem po mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentiviu. Ile dni po zabiegu mogę pic alkohol i po jakim czasie można przedłużyć rzęsy? :)

Niestety nie wiem po jakim czasie można przedłużać rzęsy, a alkohol - proponuję odczekać kilka dni. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.