Kiedy mogę rozpocząć pracę z fizjoterapeutą po rekonstrukcji acl?

Witam Jestem po rekonstrukcji acl już 2 tygodnie. Mam pytanie kiedy mogę rozpocząć pracę z fizjoterapeutą. Oczywiście wczesna fazę rehabilitacji po operacyjnej przechodzę ciągle wykonując zalecenia i ćwiczenia lekarza. Skupia się ona na uzyskaniu wyprostu w kolanie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to sprawa indywidualna ale zwykle, już po 4 tygodniach już się skonsultować z fizjoterapeutą i rozpocząć ćwiczenia. Pozdrawiam.