Kiedy mogę spodziewać się efektu diety i ćwiczeń?

Witam, odchudzam się od tygodnia, jem mniej, nie jem pieczywa, jem dużo ryb, głownie takie w puszce z jakimś sosem, na wieczór jogurt naturalny, robię sobie różne musy owocowe, w ciągu dnia jem jabłka i jakaś zupę no i ćwiczę plus skakanka :) mierzyłam się po tym tygodniu odchudzania i nic nie ubyło :( Kiedy będzie efekt mojej diety i ćwiczeń ? Mam 177 wzrostu ważę 75/76 kg w udach mam 64 cm:/ dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam :)

Mgr Martyna GorczyĹska

Proszę nie odrzucać całkowicie pieczywa, szczególnie razowego - zawiera błonnik, składniki mineralne i witaminy z grupy B. Z tego co Pani opisuje dieta może być zbyt restrykcyjna - jakaś zupa na obiad to raczej za mało, tak samo jak sam jogurt naturalny na kolację. Najlepiej jeżeli uda się Pani do dietetyka bo zbyt restrykcyjną dietą może Pani zrobić więcej szkody niż pożytku.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska