Kiedy mogę spodziewać się miesiączki po poronieniu?

Witam. Poroniłam w 9 tygodniu ciąży i moje krwawienie trwało ok. 4 tygodnie, pod koniec brązowa wydzielina. Czy w tym czasie mogła pojawić się owulacja? Kiedy mogę spodziewać się miesiączki, 14 listopada minęły 4 tygodnie od poronienia, w między czasie współżyłam (stosunek przerywany) czy mogło zajść do zapłodnienia? Nie wiem kiedy spodziewać się miesiączki. Czy poziom hormonu może się jeszcze utrzymywać? Dziękuję za odpowiedź.

Milena Lubowicz

Pierwsza miesiączka po poronieniu powinna się pojawić około 4-6 tygodni po. Owulacja może już nastąpić w następnym cyklu, nie ma na to reguły.
Pozdrawiam