Kiedy mogę spodziewać się oczekiwanych efektów odmłodzenia skóry twarzy?

Jestem po 3 zabiegach wykonanych na twarz Palomar Emerge. Ostatni zabiego odbył się 18 stycznia 2018r.Moim zdaniem skóra jest bardziej zwiotczała na owalu twarzy niż przed zabiegami. Wyglądam starzej, co mnie niepokoi.Kiedy mogę spodziewać się oczekiwanych efektów odmłodzenia skory twarzy? Czemu lekarze nie uprzedzają pacjenta o pogorszeniu wizerunku po zabiegu?

Dzień dobry

Bardzo proszę zgłosić swoje wątpliwości lekarzowi który wykonał zabieg odmładzający.

serdecznie pozdrawiam
IJ

Dzień dobry,
Wszelkie wątpliwości należy zgłosić osobie wykonującej zabieg. Obecny stan skóry najlepiej porównać ze zdjęciami zrobionymi przed zabiegami, jeśli były wykonane. Czasem przyglądając się sobie na codzień w lustrze ciężko zauważyć zmiany. Przed zabiegiem powinna zostać Pani poinformowana o efektach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych i ewentualnych skutkach ubocznych.

Pozdrawiam serdecznie