Kiedy mogę umyć włosy po zapaleniu opon mózgowych?

Witam. 12 kwietnia trafiłam do szpitala z objawami zapalenia opon mózgowych i faktycznie po badaniach i punkcji postawiono diagnozę wirusowe zapalenie opon mózgowych. Po 12 dniach pobytu w szpitalu 24 kwietnia wyszłam ze szpitala dowiedziałam się od lekarza informacji potrzebych do calkowitego powrotu do zdrowia jednak nie zapytałam o to kiedy będę mogła umyć sobie włosy zaznaczam ze odkąd trafiłam do szpitala do dnia dzisiejszego nie myla włosów w ogóle. Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się z wypisem do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wypisu będzie można coś więcej powiedzieć.