Kiedy mogę uprawiać sport po gumkowaniu żylaków odbytu?

Witam. Jestem jeden dzień po gumkowaniu hemoroida . Lekarz który wykonał zabieg mówił że mogę normalnie bez problemu jeżdzić rowerem i chodzić na siłownię. Czytałem wiele opini że nie predzej jak po tygodniu po zabiegu.Jak to jest faktycznie? Nie odzczuwam jakiegoś wiekszego bólu i nie ma duzego krwawienia.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję na wszelki wypadek odczekać tydzień od zabiegu przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Pozdrawiam!