Kiedy mogę wrócić do normalnego funkcjonowania po mocnym krwawieniu?

Mialam mocne krwawienie w 6 tygodniu i 5 dniu ciąży, w szpitalu dostałam dodatkowo luteine (wcześniej brałam juz Duphaston) i nakaz leżenia. Ze szpitala zostałam wypisane po tygodniu czyli poniedziałek 3 dni temu. Plamienie ustapilo równo tydzień temu w czwartek, czuje sie dobrze, cały czas odpoczywalam. Aktualnie jest to 7 tydzień 2 dzień. Tutaj moje pytanie: kiedy mogę wrócić do normalnego funkcjonowania? Mam tutaj na myśli powrot do pracy (siedząca), wychodzenie na spacery itp. Dodam, że nie wykryto u mnie żadnych krwiakow ani przyczyn plamienia, jedyny mankament to macica dwurozna. Prosze o odpowiedz czy jest jakiś okres który powinnam dalej spędzić leżąc, czy nie ma obecnie żadnych przeciwwskazań do normalnego funkcjonowania.

Lek. Michał Lenard

Czas, jaki powinna Pani spędzić odpoczywając powinien być określony przez ginekologów w szpitalu. O powrocie do pracy powinna Pani porozmawiać z ginekologiem podczas wizyty kontrolnej. Nie musi Pani leżeć w łóżku cały czas, może Pani wychodzić na krótkie spacery i wykonywać nieobciążające czynności - czytanie książek, spotkania towarzyskie, lekkie zakupy itp. Pozdrawiam!