Kiedy mogę wrócić do współżycia i do pracy po zabiegu łyżeczkowania?

Tydzień temu z powodu polipa szyjki macicy miałam wyłyżeczkowanie kanału szyjki i jamy macicy. Jeszcze trochę plamię, brzuch lekko pobolewa. Kiedy mogę wrócić do współżycia, a kiedy do pracy? Mam pracę fizyczną, dużo dźwigam.

Witam serdecznie,

Nie jest wskazane, aby z takimi objawami pracowała Pani fizycznie. Dolegliwości powinny ustąpić w przeciągu tygodnia, wówczas będzie Pani mogła wrócić do pracy i współżycia.

Pozdrawiam