Kiedy mogę wypić alkohol po zakończeniu stosowania leku Alpragen?

Witam, brałam Alpragen 0,25 przez 3 dni około 2-3 tabletek w ciągu dnia. Ostatnią tabletkę przyjęłam w piątek 13.06. Kiedy będę mogła już normalnie, bez obaw pić alkohol? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że lepiej poczekać 1-2 tyg, ew udać się do lekarza na kontrolne badania laboratoryjne