Kiedy mogę zastosować metodę usuwania Lamprobe, jeżeli jestem 3 miesiące po kuracji Izotekiem?

Witam. Mam popękane naczynka. Kiedy mogę zastosować metode usuwania LAMPROBE jezeli jestem dopiero 3 miesiace po kuracji izotekiem?? jak oceniacie państwo tą metodę?

Przeciwwskazania do stosowania Lamprobe są takie same jak do terapii laserowej. Wstrzymałbym się do 6 miesięcy po terapii izotekiem, tym bardziej, że nie jest to dobry okres w roku do zamykania naczyń. W mojej ocenie skutecznośc Lamprobe jest średnia.