Kiedy mogła wystąpić owulacja?

Witam serdecznie!
Miałam ostatnią miesiączkę 14 czerwca 2010 r. i trwała około 7 dni, czy stosunek 21 czerwca w nocy to był jeszcze dzień niepłodny, moje cykle 28 dni, tylko ten ostatni 26 dni, gdy byłam później 23 sierpnia 2010 r. u lekarza, stwierdził ciążę 10 tyg. i 3 dni, a USG wykazało 10 tyg. i 2 dni, to kiedy mogła wystąpić owulacja.
Poród mam na 21 marca 2011 r. Czekam cierpliwie na odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
jeżeli cykle były regularne i trwały 28 dni, to owulacja powinna wystąpić 14 dni przed miesiączką, czyli 14 dnia cyklu. Natomiast przy skróceniu cyklu do 26 dni, owulacja będzie około 12 dnia cyklu.
Pozdrawiam