Kiedy mogłabym zacząć ćwiczyć, aby powrócić do formy sprzed ciąży?

Witam. 3 miesiące temu urodziłam dziecko przez cesarskie cięcie, chciałabym się dowiedzieć kiedy mogłabym zacząć ćwiczyć aby powrócić do formy sprzed ciąży ?

Witam,
Proponuję z ginekologiem omówić jakie ćwiczenia i aktywność fizyczną może Pani już podjąć - zalezy to od przebiegu ciąży, porodu, gojenia itp.
Dodam tylko, że bieganie nie jest zalecane dla kobiet do 6 miesięcy po porodzie (gdyż zwiększa ryzyko wypadnięcia macicy). Proszę zatem rozważyć jakie inne aktywności może Pani bezpiecznie dla siebie podjąć w tym czasie.