Kiedy mogłabym zrobić test jeszcze raz?

ostatnia miesiaczke mialam 13 lipca. Mam zawsze regularny okres co 28 dni. Dzis jest 19 sierpien a miesiaczki brak. Robilam test 4 dni temu i wyszedl negatywny mam twarde piersi i strasznie obolale moja temperatura wynoci 37,3 pobolewa mnie brzuch oraz plecy. Dodam ze kocham sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia i mam pytanie kiedy bym mogla zrobic jeszcze raz test.? Czy mam poczekac jeszcze tydzien , bo moze miesiaczka przyjdzie..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku.