Kiedy może pojawić się okres?

Witam, mam 27 lat i nieregularne miesiaczki od zawsze . Rok temu wykryto u mnie hasimoto zbyt wyoskie TSH , Po roku kuracji mam od 3 tygodni w normie TSH. Moje pytanie jest odnosnie okresu - ile poczekac zeby okres byl naturalnie. Bralam rowniez przez rok czasu luteine zeby pojawial sie okres co miesiac..teraz odstawilam luteine okres powinine byc we wtorek ale pojawil sie 14 dni po ale na poczatku brazowy pozniej krew i znow brazowy..czy to ozanaka wyregulowania sie cykli ? na nastepne miesiace

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poczekać do następnego cyklu i zobaczyć kiedy się pojawi i wtedy Ew udac się do lekarza ginekologa