Kiedy możemy zacząć starać się o następne dziecko?

Witam,
moja partnerka przeszła w tym tygodniu zabieg wyłyżeczkowania 8-tygodniowej ciąży, jesteśmy zrozpaczeni, proszę o radę, jaki jest najwcześniejszy, bezpieczny termin, kiedy to możemy zacząć starać się o następne dziecko.
Pozdrawiam,
Adam B.

Witam serdecznie,
miesiączka po wyłyżeczkowaniu pojawia się zazwyczaj po 4-6 tygodniach. Starania o kolejną ciążę należy rozpocząć po 2-3 miesiączkach. Jest to czas potrzeby na powrót organizmu do równowagi hormonalnej oraz regeneracji sił przed kolejną ciążą.
Pozdrawiam