Kiedy można jeździć rowerem po operacji hemoroidów?

Jestem trzy mc po operacji hemoroidow metodą tradycyjną i bez zakładania szwów. Mam pytanie czy mogę już jeździć rowerem. Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ moj praca to dużo jazdy samochodem i mało ruchu. Już nie krwawie ale jeszcze czuje dyskomfort

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej można, na początku mały dystans, w razie dolegliwości wskazana kontrola​ u chirurga.
Pozdrawiam