Kiedy można pić po badaniu MR?

Witam. Zadałam wczoraj pytanie. Miałam rezonans głowy z kontarstem i poszlam na badanie nadczczo. Zaczelam pic wode dopiero po 2.5 h po badaniu i piłam do konca dnia duzo. Czy, to nie za długi okres bez picia? Pisze ponownie bo nie przyszlo mi na meila jak zwykle, ze pytanie poszlo do weryfikacji. Dziekuje.

Witam serdecznie,

Praktycznie można spożywać płyny od razy po badaniu. Niemniej jednak nic się nie stało i proszę się nie martwić. Jeśli ma Pani jakiekolwiek objawy to proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego celem konsultacji.

Pozdrawiam.