Kiedy można ponownie wybielać zęby?

Dzień dobry, wybielałem zęby metodą nakładkową preparatem PolaNight. Wybielanie prowadziłem przez 3 tygodnie. Efekt był w miare przyzwoity z wyjątkiem szyjek zębowych, które jakby nie reagowały na wybielanie. Teraz po tygodniu od odstawienia zęby jakby wracają do stanu jaki był przed wybielaniem. Białą dietę trzymam bardzo restrykcyjnie. Moje pytanie brzmi: Czy mogę teraz, tydzień po odstawieniu ponowić wybielanie jeszcze przez około tydzień ?

Wybielanie zębów, nawet w warunkach domowych metodą nakładkową, powinno być przeprowadzane pod kontrolą stomatologa. Jego zadaniem jest przygotowanie indywidualnie dla każdego pacjenta nakładki oraz preparatu o stosownym dla przypadku stężeniu. Od niego, jak i od systematyczności pacjenta oraz przestrzegania odpowiedniej diety, będzie zależeć efekt końcowy. Warto zgłosić się do specjalisty, który oceni efekty i będzie w stanie doradzić ewentualne dalsze kroki. Wybielanie zębów na własną rękę może nie przynieść rezultatów lub przynieść więcej szkody niż pożytku. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl