Kiedy można powtórzyć dietę 1000 kalorii?

Witam serdecznie, mam 24 lata, mam 163 cm wzrostu i 64 kg. Wyczytałam, że mieszczę się w normie (ale w górnej granicy) współczynnika BMI. Jestem 3. dzień na diecie 1000 kalorii, przeczytałam o niej bardzo dużo pochlebnych opinii. Będę ją stosować 30 dni (to ponoć max. liczba dni). Razem z narzeczonym zaczęliśmy ją stosować, by w kwietniu na ślubie lepiej się prezentować:) Mam pytanie, kiedy można tę dietę powtórzyć? Chciałabym mieć wagę ok. 56 kg. Razem z dietą zaczęłam robić ćwiczenia (intensywne na brzuch, pośladki, uda ok. 25 min dziennie). Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Witam
Dieta nie powinna być jedynie chwilowym zrywem - powinna być sposobem żywienia na całe życie.
Generalnie nie polecam diety 1000 kcal - ryzyko efektu jo-jo jest dosyć duże.
Dla Pani odpowiedniejsza będzie dieta 1400 kcal (pozwoli na redukcję 1 kg tygodniowo).
Utrata 8 kg powinna Pani zająć ok. 2 miesięce.
Po uzyskaniu wymarzonej masy ciała powinna Pani stopniowo wychodzić z diety, zwiększając jej energetyczność o około 100 kcal co 2 tygodnie - dochodząc do zapotrzebowania adekwatnego do Pani wieku, wzrostu i aktywności fizycznej, które wynosi 2400 kcal.
Tkanka tłuszczowa jest spalana dopiero po okresie 30 minut od rozpoczęcia ćwiczeń.
Pani narzeczony także nie powinien stosować diety 1000 kcal, gdyż Jego zapotrzebowanie na energię jest większe od Pani zapotrzebowania.

Pozdrawiam