Kiedy można rozpocząć współżycie seksualne po zabiegu kolposkopii?

Witam, jestem po kolposkopii z wycinkami oraz łyżeczkowaniu szyjki macicy, minęło od zabiegu dwa tyg. (miałam cin3) czy mogę już współżyć sexulanie, czy mogę być też aktywna fizycznie? Np.Basen, jazda na rowerze, wychodząc ze szpitala (byłam tam na jeden dzień)nie dostałam żadnych zaleceń więc nie wiem jakie zachowania mogą być szkodliwe. Jeśli nie ,to po jakim czasie można ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Sugeruję współżyć po kolejnej miesiączce. W razie bólu w czasie stosunku lub krwawienia po proponuję kontrolę ginekologiczną. Pozdrawiam.