Kiedy można spodziewać się pierwszego badania KTG?

Witam, jestem w 29 tc i odczuwam bardzo wyraźne ruchy plodu. Nie miałam jeszcze zleconego badania KTG. Kiedy mniej wiecej moge sie spodziewac pierwszego takiego badania? i czy jesli ruchy plodu sa tak intensywne trzeba za każdym razem wciskac przycisk podczas tego badania? jak odroznic koniec jednego ruchu i poczatek nastepnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie KTG będzie miała Pani najprawdopodobniej dopiero w okresie bezposrednio przed porodem, jesli nie ma powikłań nie ma konieczności wykonywania tego badania wczesniej...