Kiedy można starać się o ciążę po poronieniu?

Kiedy powinniśmy zaczac sie starac o ciaze kolejna po poronieniu w 11 tygodniu?czy ryzyko kolejnego poronienia jest duże?szanse na ciąże się zmniejszają?czy jakies zalecenia sa po takiej ciąży?mialam lyzeczkowanie macicy?moge wrocic do pracy?

Lek. Tomasz Budlewski

Ryzyko kolejnych poronień mozna oszacować po zebraniu dokładnie wywiadu ogólnego oraz rodzinnego pacjentki. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa. Odnośnie starań i powrotu do pracy zależy kiedy było łyżeczkowanie ?