Kiedy można starać się o ciążę po poronieniu z powodu niewydolności szyjki macicy?

11 stycznia 2017 r.poroniłam w 17 tygodniu ciąży. Na początku 14.tyg.miałam ciemnobrunatne plamienie. W szpitalu dostałam cyclonaminę, no spę i luteinę. Brałam przez 2 tygodnie. W 16 tyg.byłam na wizycie kontrolnej. Ginekolog zapewniała, że wszystko jest dobrze, a tydzień temu przyszło najgorsze. Diagnoza: najprawdopodobniej przyczyną poronienia była niewydolność szyjki macicy :( Miałam robione usg macicy - wszystko jest ok. Czy możemy zacząć starania o Dzidzię?

Lek. Katarzyna Szymczak

Myślę że można skoro na kontroli po poronieniu wszystko było dobrze.
Pozdrawiam