Kiedy można starać się o dziecko po odstawieniu Minocykliny?

Witam serdecznie, jestem w trakcie kuracji trądzikowej tabletkami z minocykliną (trwa to już dwa miesiące) Moja kuracja kończy się pod koniec lipca. Jak szybko po odstawieniu tego antybiotyku można zacząć starać się o dziecko? Pozdrawiam,

Lek. Michał Lenard

Sugeruję Pani odczekać około dwóch tygodni z rozpoczęciem starań o dziecko. Pozdrawiam!