Kiedy można starać się o dziecko po poronieniu?

Witam, ostatnia miesiączkę miałam 26.12.17. Potwierdzona przez lekarza ciąża 7.02.18 ( bardzo wcześnie możliwy początek 5 tygodnia). 11.02.18 zaczęłam mocno krwawic, pojechałam do szpitala lecz lekarz nie potwierdził poronienia. Jednak na usg nie było już nic widać, zalecił kontrolę za dwa dni u mojego ginekologa. Nadal bardzo krwawilam. Mój ginekolog potwierdził poronienie. Od dwóch dni mam bardzo delikatne plamienia czuje się dobrze. Moje pytanie jest takie, czy mogę już bezpiecznie współżyc z mężem? Wiem, że starania o dziecko możemy zacząć najwcześniej po pierwszej miesiączce. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze z odpowiednim zabezpiexzeniem tak . Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego