Kiedy można wrócić do pracy po operacji przepukliny?

Będę miał, niedługo, operację przepuklin: lewa pachwina, prawa pachwina i pępkowa. Za jednym zamachem. Operacja będzie w Holandii. Mam pracę podczas której podnoszę ciężary, ok15 kg, ale przez całe 8 godzin. To daje łącznie kilkadziesiąt ton. Jak długo nie będę zdolny do takiej pracy?

Szanowny Panie, to zależy od wielu czynników. Pytanie proszę kierować do lekarza prowadzącego