Kiedy można wykonać koleją operację onkologiczną?

Witam jestem podczas "przygody" onkologicznej (rak kości piszczelowej osteosarcoma) Jestem już po wycięciu tego guza lecz nie w tym rzecz. Jest jeszcze sprawa na łopatce około 2/3cm i pytanie brzmi. Ile trzeba czekać/chemii dostać aby znów zrobili mi operacje wycięcia guza bo bardzo chciałbym już iść tylko drogą do wyleczenia. Nie wiem czy to przerzut czy samoistnie się zrobiło na tej łopatce.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka. proszę zgłosić się do ortopedy oraz onkologa i ustalenie optymalnego postępowania

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.