Kiedy można wykonać test ciążowy?

Witam byłam ostatnio u lekarza 14.01 stwierdził że są dwa duże pęcherzyki więc wspolzylismy Z mężem 21.01 bylam ponownie i pan doktor stwierdził że jajecZkowanie było i że jest ciałko żółte przepisał mi duphaston 2 razy po 1 TAB przez 10 dni i cWkax na efekty mam pytanie kiedy mogłabym zrobić test ciążowy ?

Lek. Bartosz Domagała

Zwykle testy ciążowe wykonuje się po ok 14 dniach ale są też bardziej czułe. Proszę zobaczyć na konkretnym teście ciążowym po jakim czasie wykrywa ciaze