Kiedy można wypić alkohol po stosowaniu Citabax?

Witam. Zaczęłam brać citabax 10mg. Wzięłam ją pon-środa i czwartek też nie. Jeżeli nie wezmę też w piątek to czy w sobotę mogę wypić? Bardzo bym prosiła o pilną odpowiedź. Co do leku to nie chce go brać, wystarczy mi melisa. Dlatego nie wiem czemu zaczęłam brać. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź ;)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze po takie dawcę i tylu dniach nie powinno być problemu z