Kiedy można założyć protezę po usunięciu zębów?

dzień dobry, mam pytanie dotyczące znieczulenia zęba przy ekstrakcji, mam do usunięcia ok 10 zębów, są rozchwiane, wysuwają się z kości nie trzymają się, po tomografia i konsultacji chirurga stomatologa lekarz zaproponował takie właśnie rozwiązania i implanty na cały łuk, wwyrywa mi po dwa zęby i to dwa razy w tygodniu, stwierdził że dziąsła się b.dobrze goją, czy znieczulenia podawane co trzeci dzień nie są szkodliwe? mnie zależy na szybkim usunięciu zębów i nowej protezie

Witam.

Zakładając, że jest pani osobą ogólnie zdrową oraz nie ma pani alergii na znieczulenie stomatologiczne, to nie ma przeciwwskazań do podawania środków znieczulających co trzeci dzień.

pozdrawiam!