Kiedy najlepiej zacząć niemowlakowi podawać warzywa?

Witam chciałam sie zapytać kiedy najlepiej zacząć niemowlakowi podawać warzywka? Sa podzielone opinie dlatego nie wiem czy zacząć juz teraz, malutki ma 5 miesięcy czy poczekać jeszcze miesiąc dłużej? Dziękuje aneta :)

Warzywa lekkostrawne takiej jak marchewka czy można już spokojnie podawać w 5 miesiącu życia. Należy pamiętać tylko żeby podawać je powoli zaczynając od jednej łyżeczki i jeden składnik na raz.