Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy?

Witam, chciałam się zapytać, jaki czas po stosunku zrobić test ciążowy? Dodam jeszcze, że kocham się z moim chlopakiem codziennie, nawet dwa razy bez zabezpieczenia, ponieważ staramy się o dziecko. Jeszcze niedawno, jakieś trzy tygodnie temu odstawiłam tabletki.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Jeżeli współżyją Państwo regularnie, myślę że najlepszym postępowaniem będzie wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki. Proszę pamiętać, że testy dają wiarygodny wynik po 14 dniach od potencjalnie zapładniającego stosunku.

Pozdrawiam