Kiedy niemowlę się najada?

moja coreczka ma 3 miesiace ale bardzo krotko je karmie ja piersi niewiem czy w tak krotlim czasie ona sie najada chociaz przybywa mi na wadze okolo 1kg miesiecznie ale mam inny problem niemoge sciagnac wiecej niz 70ml mleka niewiem czy a malo moj ogranizm g produkuje czy moje mleko mi zanika co moge zrobic zeby miec wiecej pokarmu

jak przybywa tak to się najada proszę nie rezygnować....są komplety witamin i środki na laktacji w aptece będą wiedzieli co doradzić.