Kiedy od drugiego cięcia cesarskiego mogę planować ciążę?

Kiedy od drugiego ciecia cesarskiego moge planować 3ciąże. W drugiej ciąże zaszłam po 15m i odbyło sie bez zadnych komplikacji. Czy 3 ciąże mogę tez planować tak wczesnie? Czy lekarze mają jakieś sprawdzone metody na zaplanowanie płci dziecka?

Zaplanować płci się nie da, można próbować - w owulację większa szansa na chłopca.
Po 2óch CC proponowałabym odczekać min 2 lata - takie są zalecenia - przed kolejną ciążą