Kiedy odstawić tabletki aby zajść w ciążę

witam chciałam zapytac jezeli chce zAJSC W CIĄŻE TO W KAŻDEJ CHWILI MOGE ODSTAWIC TABLETKI CZY MUSZ MIESIAC WCZESNIEJ prosze o odpowiedz

witam,
Proszę przyjąć blister do końca. Po odstawieniu tabletek pojawi się krwawienie z odstawienia (nie było owulacji w danym cyklu).
w ciągu kilku (1-5) miesięcy po odstawieniu cykle powinny wrócić do normy i będzie Pani miała owulację i wówczas ciąża będzie możliwa.