Kiedy płód może obumrzeć?

Witam, mam pytanie do ginekologa. Pół roku temu poroniłam. Teraz jestem w ok. 7 tyg. ciąży, którą jak dotąd znosiłam dość źle, głównie przez mdłości. Kilka dni temu poczułam ból taki, jak podczas poronienia. nic się nie stało, jednak od tego czasu nie czuję mdłości, ani innych typowo ciążowych objawów. Czy to możliwe, że płód obumarł? Czy jest szansa, że wszystko jest dobrze? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji stanu płodu proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.