Kiedy po łyżeczkowaniu można uprawiać sport?

Chciałbym wiedzieć, po jakim czasie od zabiegu można zacząć ćwiczyć? Chodzi mi o jazdę na rowerze stacjonarnym, jazdę na nartach, aerobik.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Jeśli zabieg wyłyżeczkowania był po poronieniu organizm powraca całkowicie do stanu sprzed ciąży po 3 miesiącach. Jeśli był to zabieg diagnostyczny, do aktywności fizycznej można powrócić już po pierwszej miesiączce od zabiegu.
Z poważaniem