Kiedy po operacji na niedomykalność zastawki dwudzielnej można wrócić do pracy?

Witam niedlugo bd miec zabieg na serce niedomykalnosc zastawki dwudzielnej moje pytanie czy bede.musial lykac leki I jak dlugo po tym? I po jakim czasie od zaniegu bd mogl.wrocix do.pracy to.praca przy biurku jak siedzenie w domu.przy biurku

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim zależy poczekać na efekt operacji i rodzaju wykonanych elementów ,