Kiedy po usunięciu wyrostka można wrócić do sportu?

Witam, po jakim czasie po laparoskopowym wycieciu wyrostka robaczkowego mogę wrócić do sportu jakim jest "wspinaczka sportowa"? Jest to rodzaj sportu który angażuje niemal wszystkie mięśnie brzucha, ale raczej w kontrolowanych warunkach nie jest to napięcie bardzo duże.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego celem kontroli i po zielone światło względem wysiłku