Kiedy po użyciu lampy Beyond mogą ściemnieć zęby?

Czy po wybielaniu zębów Beyond, po pewnym czasie zęby mogą ściemnieć bardziej niż naturalny kolor zębów?

Każde wybielanie,niezależnie od metody nie jest trwałe.Na jak długo wystarczy zależy między innymi od rodzaju spożywanych potraw.Należy stosować się ściśle do zaleceń lekarza.

Efekt wybielania niestety nie jest stały i po jakimś czasie przebarwienia mogą powrócić. To wszystko zależy od naszej diety i nawyków higienicznych. Niezbędne po wybielaniu jest zachowanie tzw. białej diety, czyli unikanie „barwiących” potraw i napojów przez kilka dni po zabiegu. Aby utrzymać efekt jak najdłużej, dentyści proponują Pacjentom uzupełnienie zabiegu o nakładki z preparatem do domowego wybielania. Jeżeli na co dzień pijemy dużo mocnej kawy, czy herbaty (nawet zielonej!) to te przebarwienia powrócą szybko. Pół roku po wybielaniu można skorzystać z profesjonalnej higienizacji w gabinecie, która usunie osady i rozjaśni zęby.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl