Kiedy po witrektomii można wrócić do pracy?

Witam ma pytanie odnośnie witrektomi która miałem robiona z powodu ciała obcego w oku ,opilek metalowy przebil mi oko miałem 3 witrektomie 1 olej 2gaz i teraz mam olej czy będę mog wrócić do pracy fizycznej w gospodarstwie dodam ze wzrok niby mam 100% Przy ostatniej operacji olej przedostał się do komory przedniej oka przez co miałem atak jaskry i zrenica jest powiększona czy po usunieciu wszysko wroci na swoje miejsce z góry dziekuje

Witam,
opisany przez Pana stan oka jest dość poważny.
Jeżeli miał Pna 3 witrektomie to trudno mi uwierzyć że ma Pan 100 % widzenia w tym oku.

Z wysiłkiem fizycznym jest tak, że do kónca życia będzie Pan musiał uważać na to oko.

Leczenie z tego co Pan pisze nie jest zakonczone. Musib yć kolejny zabieg i wypuszczenie oleju silikonowego z oka.