Kiedy podać dziecku trzecią dawkę szczepionki Infanrix IPV + Hib

Witam. Mój synek 3 sierpnia miał 16 miesięcy i od pierwszego szczepienia w przychodni był szczepiony szczepionką infanrix ipv + hib. Pierwszą szczepionkę dostał 20 maja 2013 roku, drugą szczepionkę dostał 4 lipca 2013 roku, a trzecią 19 sierpnia 2013 roku. I teraz chciałabym wiedzieć dokładnie kiedy powinien dostać ostatnią szczepionkę infanrix ipv + hib. Dodam, że mój synek urodził się 3 kwietnia 2013 roku. Proszę o podanie mi konkretnej daty na którą mam się umówić na ostatnie szczepienie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W 16/18 miesiącu życia dziecka. Nie jest to dokładnie sprecyzowane co do dnia.