Kiedy podawać dziecku witaminę D?

Witam , urodziłam córeczkę tydzień temu w szpitalu dali mi witaminum D oraz vitaminum D i K . Wit D podaje karmiąc piersią i dokarmiając butelka . Muszę przejść na sama butelkę czy mam nadal podawać wit D ? Wit D i K od 8 doby dopiero czy mam ja zacząć rownież od jutra przy mleku modyfikowanym ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli będzie Pani podawała dziecu tylko mleko modyfikowane, ni wymago ono wtedy suplementacji witaminy K, w razie wątpliwości sugeruję kontakt z pediatra.
Pozdrawiam